Randaberg

Vårt produksjonslokale på Randaberg holder til i Randabergveien 308, rett bak Bondekompaniet.

På Randaberg holder treavdelingen vår til. Her snekrer vi på oppdrag for private og næringslivet. Blant annet har vi stor produksjon av de populære hage- og utemøblene vi selger. 

Etter avtale med Randaberg kommune driver vi også et eget aktivitetssenter her. Vi driver også en butikk på Randaberg, som har åpent hverdager fra 07.30 – 15.00.

På Randaberg finner du

Ansatte Randaberg

Siv-Len Strandskog

Daglig leder
481 48 129
siv-len.strandskog@ranso.no

Frode Falkeid

Arbeidsleder
frode.falkeid@ranso.no

Bjørn Sande

Arbeidsleder
bjorn.sande@ranso.no

Lill-Jane Sivertsen

Arbeidsleder
lill.jane.sivertsen@ranso.no

Eivind Vistnes

Arbeidsleder
eivind.vistnes@ranso.no

Randi Svendsen

Avdelingsleder/kontorleder
473 39 887
randi.svendsen@ranso.no

Stian Simonsen

Arbeidstaker

Stian N Hansen

Arbeidstaker

Stian Sørnes

Arbeidstaker

Jostein Førland

Arbeidstaker

Jean Claude Madede

Arbeidstaker

Christian Molund

Arbeidstaker

Helene Sørheim

Arbeidstaker

Hilde Harestad

Arbeidstaker

Heidi Sande

Arbeidstaker

Siv Tove Jåtun

Arbeidstaker

Tone Janet Imsland

Arbeidstaker

Frida M Larsen

Arbeidstaker

André B Helland

Arbeidstaker

Geir Rygg

Arbeidstaker

Svein Roger Johansen

Arbeidstaker

Sindre A Hansen

Arbeidstaker

Daniel Revheim

Arbeidstaker

Rebekka Posti

Arbeidstaker

Kristian T Nilsen

Arbeidstaker

Shpat Doshlaku

Lærling

Anne Malene Hanasand

Arbeidstaker

Martin A Tellenes

Arbeidstaker

Eirik Nygård

Arbeidstaker

Jarle Nedrebø

Arbeidstaker

Marcus Sunde Asbjørnsen

Arbeidstaker

Thomas Madland

Fagleder
91622808
thomas.madland@ranso.no